Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
град Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена
110 000 €
215 141.30 лв.

(2 500 €, 4 889.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:43 на 18 април, 2026 год.
Обявата е посетена 172 пъти.
Площ:
44 m2
Етаж:
2-ри от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Alemi Home продава СТУДИО, Св.Константин и Елена
Жилището се намира в затворен комплекс, на втори етаж, с площ 44 кв.м. и се състои от отделна кухня и спалня, баня с WC, тераса.
Комплексът разполага с просторен двор, три басейна (летен и зимен) и подземен парккинг.
Точно пред комплекса има спирка на градския транспорт. Lidl на 50м.
Такса поддръжка 10 евро/месец.
За контакт: 0885617003
За контакт:
0885617003

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АЛЕМИ ГРУП
0882656561
АЛЕМИ ГРУП logo
В imot.bg от 2025 г.
alemygroup.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул.Съборни 11,етаж 1, офис 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
град Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена
Обява: 1a177650178189023

110 000 €
215 141.30 лв.
История на цената
(2 500 €, 4 889.58 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност